Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Misie od zawsze  towarzyszą dzieciom. Najmłodsi odnajdują w nich swoich pierwszych przyjaciół. Pluszaki pomagają zapomnieć o smutkach, problemach czy chorobie. Dlaczego? Wszyscy wiemy jak ważne jest, aby każde dziecko miało własnego kompana. Właśnie dzisiaj 26 listopada 2013 r. w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione misie i bawiły się wraz z nimi. Dzisiejsi goście towarzyszyli małym uczniom podczas wielu zadań. Pomagały w rozwiązywaniu łamigłówek. Nie zabrakło również tańców i pląsów z ich udziałem. Na koniec dnia dzieci uwieczniły swoich towarzyszy zabaw na rysunkach.

Choć każdy dzień w przedszkolu jest wspaniały i pełen niespodzianek to dzisiejszy dzień będziemy wspominać jeszcze bardzo długo. Dziękujemy, że jesteście. Dzieci

Anna Haładyj