Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Jest taki piękny dzień

Jest taki piękny dzień….

W domach rozchodzą się już zapachy przygotowywanych potraw.  Wkrótce pojawi się pięknie przystrojona choinka, a pod nią prezenty.  Z każdej strony płyną dźwięki świątecznych piosenek. Oznacza to tylko jedno Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas niezwykły. To właśnie w te zimne  grudniowe dni  łamiąc się opłatkiem z najbliższymi okazujemy  sobie tak wiele ciepła i miłości. Wypowiedziane przez nas słowa mają całkiem inne znaczenie. Właśnie  dlatego przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Jaślikowie zaprezentowały  swoim rodzicom oraz starszym kolegom z trzeciej klasy  przedstawienie z okazji zbliżających się świąt. Zgromadzeni rodzice oraz uczniowie mogli odczuć wspaniałą atmosferę zbliżających się świąt.  Przedszkolaki oprócz przedstawienia historii narodzin  Jezusa zaprezentowały również wiele wspaniałych polskich kolęd i pastorałek takich jak: Lulaj, że Jezuniu, Do szopy hej pasterze.  Po zakończonym przedstawieniu  dzieci wraz z rodzicami zasiedli do wspólnego stołu wigilijnego.

Śniegu po kolana, rodzinnego ciepła i długiego świętowania!
                                                                                                      życzą    uczniowie

z Oddziału Przedszkolnego w Jaślikowie