Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

„Śniadanie Daje Moc”

W dniu 08 listopada 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie zorganizowano śniadanie w ramach programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”. Wszyscy uczniowie z klas 0-III podczas przygotowywanego wspólnie posiłku mieli okazję z sposób praktyczny dowiedzieć się jak ważny jest ten pierwszy, najważniejszy posiłek dnia. W trakcie realizacji zadań programu „Śniadanie Daje Moc”  poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą tematu prawidłowego żywienia. Zajęcia dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i zaowocowały wzmocnieniem motywacji do zachowań prozdrowotnych.

Program realizują wychowawczynie klas 0-III Anna Haładyj, Halina Księżuk, Danuta Bojarska, Beata Gawron oraz pedagog szkolny Magdalena Bojarczuk.