Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

STARE DONICZKI W OGRODZIE LUB W DOMU TO ZAWSZE DOBRY POMYSŁ!

Po pierwsze, oszczędzamy. Nowe doniczki kosztują co najmniej kilkanaście, a większe kilkadziesiąt złotych. Przy 10 doniczkach robi się niezła kwota (200-400 zł). Po drugie, dbamy o środowisko. Im więcej przerabiamy, tym mniej trafia na wysypiska śmieci. Ekolodzy i przyszłe pokolenia nam za to podziękują. Po trzecie, tworzymy coś niepowtarzalnego. Jest to  świetny pomysł na drugie życie starych doniczek, a całość wygląda bajecznie, a jeszcze więcej frajdy daje uczniom.

First of all, we save money. New pots cost at least a dozen, and larger ones a few dozen zlotys. With 10 pots, it makes a nice amount (200-400 zloty). Secondly, we take care of the environment. The more we recycle, the less goes to landfills. Environmentalists and future generations will thank us for it. Third, we create something unique. It's a great idea to give a second life to old pots, and the whole thing looks fabulous, and it's even more fun for the students.