ZABAWA CHOINKOWA

Tegoroczna tradycyjna zabawa choinkowa odbyła się tuż przed feriami w sobotę 18 lutego.

Tym razem  na taneczne pląsy przeznaczony został korytarz na pierwszym piętrze i jedna z sal lekcyjnych. Do tańca przygrywał zespół, dla którego przygotowano wykonaną przez rodziców specjalną scenę, na której też zaprezentowano przedstawienie jasełkowe (dzieci z klas I-IV pod opieką pani katechetki, Beaty Kleban). Na dolnym korytarzu rodzice przygotowali poczęstunek dla zmęczonych i spragnionych tancerzy. Bawiono się wspaniale i głośno, a o dzieciach nie zapomniał też Mikołaj, który pomimo trudności w znalezieniu drogi, przybył do szkoły i obdarował dzieci prezentami.

Poniżej i na następnej stronie  kilka zdjęć, które tylko w niewielkim stopniu oddają wspaniały nastrój „choinkowej zabawy”.