Dzień Babci i Dziadka

Mroźne piątkowe przedpołudnie 22 stycznia zostało ogrzane gorącymi życzeniami i równie gorącymi i pełnymi miłości sercami dzieci z klas 0-IV Szkoły Podstawowej w Jaślikowie Takie właśnie gorące serca i życzenia miały one dla swoich babć i dziadków, którzy podziwiali swoich wnuków w przedstawieniu przygotowanym pod kierownictwem pań: Bożeny Łaniewskiej, Danuty Bojarskiej, Beaty Gawron, Haliny Księżuk, Ewy Knap i Beaty Kleban.

Uczniowie we wzruszający i zabawny sposób wyrazili swą wdzięczność za trud wychowania i opiekę. Korytarz szkoły raz po raz rozbrzmiewał gromkimi brawami, których nie szczędziły dumne babcie i szczęśliwi dziadkowie, często nie ukrywając łez radości.

Po zakończonej części artystycznej babcie i dziadkowie udali się na przygotowany poczęstunek wraz ze swoimi pociechami.