Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Uczniowie ze szkoły w Jaślikowie wyróżnieni w międzynarodowym konkursie

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie, pod opieką pani Małgorzaty Biskup, ponownie wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Słoneczna Zakładka – 2015”. Przedmiotem konkursu było wykonanie plakatu pt. „Moja mała ojczyzna”. Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, Bułgarski Instytut Kultury w Warszawie i Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Jury konkursu oceniło prace uczestników 15 krajów Azji i Europy. Z naszej szkoły w tym konkursie zostały wyróżnione: Aleksandra Sawa z klasy V i Zuzanna Wróbel z klasy II. Uczennice brały udział w uroczystym ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród laureatom, które odbyło się 4 listopada w Ośrodku Kultury Arsus w Warszawie.