ZRÓB SAM PAPIEROWE DONICZKI DO ROZSADY

Wiele osób zamiast kupować gotowe sadzonki kwiatów i warzyw do posadzenia w ogrodzie, przygotowuje rozsadę samodzielnie. Do wysiewu nasion wykorzystuje się nie tylko specjalistyczne skrzyneczki, ale również rozmaite prowizoryczne pojemniki, takie jak kubeczki po jogurtach, serkach czy innych produktach spożywczych. Starsi uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej  w Jaślikowie proponują do wysiewu  nasion, sadzonek wykorzystać  rolki po papierze toaletowym.

Instead of buying ready-made flower and vegetable seedlings to plant in the garden, many people prepare seedlings themselves. Not only specialized boxes, but also a variety of makeshift containers, such as yogurt cups, cheese cups or other food products, are used for sowing seeds. Older students and staff at Jaslików Primary School suggest using toilet paper rolls for sowing seeds, seedlings.