Ekologiczne rozwiązanie

Ekologiczne rozwiązanie, czyli co można zrobić z rolek po papierze toaletowym. Kartonowe rurki są bardzo wdzięcznym tworzywem. Może nie jakimś bardzo eleganckim, ale z pewnością tanim, łatwo dostępnym i zawsze wyrzucanym. No, i niedocenianym, bo z rolek można zrobić masę rzeczy, od dziecięcych zabawek, przez opakowania, aż po dekorację do mieszkania. Dziś uczniowie Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie  proponują ogarnąć bałagan na biurku, robiąc przybornik z rolek po papierze toaletowym.
An ecological solution, or what can be made from toilet paper rolls. Cardboard tubes are a very graceful material. Maybe not some very elegant one, but certainly cheap, easily available and always discarded. Well, and underestimated, because you can make a ton of things out of the rolls, from children's toys to packaging to decoration for the home. Today, students of the Peasant Battalions Elementary School in Jaslikow propose to embrace the clutter on the desk by making a toolbox from toilet paper rolls