„Dźwięki wolności z Fundacją PZU”

Serdecznie zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych który odbędzie się 28.09.2021r. ( wtorek) w kościele św. Bartłomieja Apostoła w Łopienniku Nadrzecznym o godzinie 12.00
Koncert odbędzie się w ramach projektu „Dźwięki wolności z Fundacją PZU” realizowanego przez Stowarzyszenie Wschód Kultury.
ystęp o dużych walorach artystycznych i edukacyjnych adresowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, ale również do rodziców, opiekunów i nauczycieli. Muzyczna lekcja historii łączy pokolenia i pobudzała poczucie przynależności narodowej. W koncercie zaprezentowane będą pieśni patriotyczne w nowych aranżacjach, wykonywane przez zawodowych muzyków, którym towarzyszyć będzie słowo charyzmatycznego konferansjera.
Serdecznie zapraszamy.
Elżbieta Sawa