Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

PROCEDURY PRZEWOZÓW AUTOBUSEM I BUSEM SZKOLNYM

STOSOWANIE ZASAD I ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI PODCZAS PRZEWOZÓW AUTOBUSEM  I BUSEM SZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W JAŚLIKOWIE

1. Do przejazdu autobusem i busem szkolnym upoważnione są wyłącznie dzieci posiadające uprawnienia.
  2. Do autobusu, busa wsiadają dzieci zdrowe bez objawów chorobowych wskazujących na infekcję górnych dróg oddechowych.
  3. Do autobusu wsiadają dzieci z zakrytymi ustami i nosem (maseczki lub przyłbice).
  4. W autobusie dzieci zajmują wyłącznie miejsca siedzące i wyznaczone przez opiekuna na stałe.
  5. Powierzchnie dotykowe autobusu będą dezynfekowane po każdym przewozie.
  6. Opiekunem autobusu szkolnego jest osoba zatrudniona przez organ prowadzący tj. Gminę Krasnystaw.
  7. Opiekun i kierowca pełni swoje obowiązki bez objawów chorobowych wskazujących na infekcję górnych dróg oddechowych.
  8. W czasie pełnienia swoich obowiązków opiekun musi mieć zakryte usta i nos.